Hakkımızda

Duvar Kağıdında 10 Yılı Aşkın Tecrübe ve Deneyim
10 yılı aşkın süredir duvar kağıdı satış & uygulamaları ile hizmet vermekteyiz. Duvar kağıdı uygulaması ve satışı ile başlayan hizmetlerimizi 2019 yılı itibari ile e-ticaret alanında tüm Türkiye'ye satış yaparak sürdürmekteyiz.
duvar kağıdı
ÖZEL VE ŞIK DUVARLAR İÇİN DUVAR KAĞIDI
Eviniz Yaşamınızdır!

Evinizde değer görmeyi hak eder! Duvar kağıdı evinize derinlik ve şıklık katar. Özenle ve dikkatle seçilmiş duvar kağıdı, doğru bir uygulama ile evinizi daha yaşanır hale getirir. Ofis ortamlarında ki soğuk duruşu, sıcak ve nefes alınır bir alana çevirir. Sadece evler için değil, ofisler içinde özenle seçilmiş duvar kağıtları benzersiz bir çalışma alanı sağlar.

ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEYİN
2019 Yılından Bu Yana Online Satışımız Aktif!
Uzun yıllar duvar kağıdı satışı ve uygulamaları ile edindiğimiz tecrübeyi internet dünyasına taşıyoruz!

İthal ve yerli duvar kağıtları & perde ile sektörde bulunan tüm yerli & yabancı markaların bayisi olarak satış ve uygulama alanlarında yer alıyoruz.

Faaliyet alanlarımız arasında daire, villa, horeca (hotel, restaurant, cafe) vb. birçok projede bugüne kadar çeşitli işler yaptık.

Ürün çeşitlerimizin arasında duvar kağıdı, dijital baskı, pano duvar kağıdı, doğal taş duvar kaplaması, perde ve mekanizmalı perde vb. ürünler yer almaktadır.

Müşterilerimize tüm profesyonelliğimizle her geçen gün daha da iyi şartlarda hizmet verebilmek için kendimizi geliştirmeye ve ürün çeşitliliğimizi genişletmeye devam etmekteyiz.

  • Duvar Kağıdı

    Daha dekoratif daha şık evler için birebirdir. Çok fazla çeşit ile hayalinizdeki dekora tam uyum sağlayabilirsiniz!

  • Doğal Taş Duvar

    Aklınızdaki dekor için tamamlayıcıdır! Özel ve benzersiz alanlar yaratarak evinizde doğal bir görünüm sağlar!

  • Uygulanabilirlik

    Ev, otel, restaurant, cafe, villa, horeca! Aklınıza gelebilecek her alanda benzersiz ve şık görünüm katan duvar kağıtları aynı zamanda markanıza ve yaşam alanlarınıza değer katar.

Daima Stil Sahibi
Mağazamızdaki ürünler her zaman için dekoratif ihtiyaçlarınıza cevap verir.
Bol Alternatif
Yüzlerce alternatif arasından ve üründen dilediğinizi seçme şansı! Stil sahibi, trendlere uygun ve kişisel ürünler!
Evinizi ve Kendinizi Ödüllendirin
Evinizin duvarlarını ve kendinizi, doğal taşlar ve duvar kağıtları ile ödüllendirin! Dekoratif bir ortam size iyi gelecektir.
Ürün Yönetimi
Sizin için kaliteli ve güvenilir ürünleri araştırır, günümüz şartlarına uygun ürünleri sunarız. Konusunda uzman duvar kağıdı imalatçılarının tedariğini sağlarız!
Güvenilir Ürünler
Konusunda uzmanlaşmış, piyasanın en güvenilir üreticileri ile çalışırız. Böylece tüm ürünlerimizi güvenle müşterilerimize sunarız.
Sipariş Yönetimi
Siparişlerinizi özenle yönetiriz. Böylece size güvenli bir şekilde ürünleri ulaştırarak, siparişlerinizi kendi siparişimiz gibi sahipleniriz.
YUKARI
×